İŞ VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Yakın ya da uzak gelecekte var olmak isteyen küçük ya da büyük ölçekli bütün şirketlerin, iş süreçlerinin tümünü dijitalleştirmesi hayati bir önem taşıyor. İşletmelerin ve kurumların planladıkları proje alternatiflerinden kendilerine stratejik açıdan en çok katma değer yaratacak olan projeleri uygulama kararı almaları için mutlaka dijital çözümler uygulayan teknolojileri edinmeleri gerekmektedir. Bu nedenle dijital dönüşüm alanında firmamız iş geliştirme süreçlerini daha iyi çözümler üreterek sizlere sunabilmesi için Türkiyenin önde gelen yazılım firmalarından Mert Yazılım & Elektronik ile iş ortaklığı yapmış bulunmaktadır.

 

TÜRKREFUND olarak bu iş ortaklığı ile dijital dönüşüm ve iş geliştirme alanında sizlere daha iyi çözümler üreterek danışmanlık hizmeti vermektedir.

Talya Bilişim, 25 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji geliştiren, 3 bölgede ofisi, Türkiye çapında 38 bayisi olan, Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarına çözümler üreten, yazılımları aktif olarak 3500’den fazla tesiste kullanılan, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden bir teknoloji firmasıdır.
 

Amacımız, ürettiğimiz yazılımlarla kullanıcılarımızın finansal, operasyonel, ve idari süreçlerini elektronik ortamda detaylı olarak takip etmesini sağlamak, yönetime doğru analizlerle hızlı karar alma ve tam kontrol olanağı sunmaktır.

Bu nedenle dijital dönüşüm alanında firmamız iş geliştirme süreçlerini daha iyi çözümler üreterek sizlere sunabilmesi için Türkiyenin önde gelen yazılım firmalarından Talya Bilişim & Elektronik ile iş ortaklığı yapmış bulunmaktadır.

TÜRKREFUND olarak bu iş ortaklığı ile dijital dönüşüm ve iş geliştirme alanında sizlere daha iyi çözümler üreterek danışmanlık hizmeti vermektedir.

TÜRKREFUND DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN